top of page

Asetto Corsa Paddock VMotors

Público·87 miembros
Youness El Basraoui
Youness El Basraoui

Auksinis Protas Knyga Pdf 59l


Auksinis Protas Knyga Pdf 59l
Auksinis protas knyga pdf 59l yra internetinė paieškos frazė, kurią galbūt įvedėte norėdami rasti knygą Auksinis protas. 4000 klausimų elektroniniu formatu. Ši knyga yra populiari ir įdomi žaidimo-knygos, kurioje rasite daugybę sunkesnių ir lengvesnių klausimų, atitinkančių TV žaidimo Auksinis protas formatą. Knygą parašė žinomi Lietuvos žurnalistai ir laidų vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas, o išleido leidykla Terra Publica 2019 metais.


Deja, mes negalime jums pateikti šios knygos pdf formato nuorodos, nes tai būtų autorių teisių pažeidimas. Tačiau jei norite įsigyti šią knygą, galite tai padaryti internetinėje knygynėje [Knygos.lt], kurioje ji kainuoja tik 10,89 . Be to, šioje svetainėje rasite ir kitus Auksinis protas leidinius, pvz., kortelių žaidimą, stalo žaidimą ir didžiąją stalo žaidimo versiją, kurių kai kurie jau yra išparduoti.


Download File: https://whoolucunot.blogspot.com/?file=2w31DH


Auksinis protas yra ne tik knyga ir žaidimas, bet ir didžiausia Lietuvos viktorinų lyga, kurioje dalyvauja daugiau nei 400 komandų iš visos šalies. Jei mėgstate smagiai ir turiningai praleisti laiką su draugais ar šeima, galite prisijungti prie Auksinio proto ir išbandyti savo žinias bei protą. Daugiau informacijos apie Auksinio proto lygą ir jos taisykles rasite [Protų...] svetainėje.


Tikiuosi, kad jums patiko šis straipsnis apie Auksinis protas knyga pdf 59l. Jei turite kokių nors klausimų ar pastabų, galite parašyti man atsakymą. Ačiū už dėmesį!


Acerca de

¡Bienvenido al Paddock de Asetto Corsa. Una comunidad para c...

Miembros